назад | головна сторінка| пишіть нам

      

Ми будемо раді оформити Ваш інтер'єр,
чи налагодити з Вами співпрацю,

отримати Ваші відгуки і пропозиції.
e-mail

     У нас Ви можете замовити корпоративні подарунки чи сувеніри ручної роботи в потрібній для Вас кількості, з використанням Вашого логотипу, урахуванням кольорової гами, та інших Ваших побажань. Дизайн виробів, який буде розроблено саме для Вашої фірми, в жодному випадку не повторюватиметься для інших клієнтів. Потрібно зауважити, що так як вироби виготовляються вручну, замовлення у великих кількостях слід робити заздалегідь за 1-2 місяці до потрібної Вам дати. На цій сторінці можна ознайомитись із деякими нашими роботами для корпоративних клієнтів, та побачити можливості подачі логотипів.


Годинник з логотипом для компанії Granchio

Розмір 25х9х35 cм.
VIP - подарунок в фірмовому стилі.

Вітраж

Міжнародний ентно-фестиваль "Чисті джерела Бугу"

статуетка
Розмір 12х9х12 cм.
Для міжнародного - етно фестивалю нами були розроблені та виготовлені сувеніри для гостей та учасників. Частина логотипу вирізана з латуні, також використовуються надписи фарбами з випалом.

Вітраж

Іменні подарунки Катерини Ющенко


Ми працювали над колекцією іменних подарунків Катерини Ющенко. Незмінним елементом колекції є логотип - калина, та підпис. Всі найдрібніші деталі логотипу виготовлені методом інкрустації, без жодного клею та фарбів. Підпис вигнутий із мідного дроту. В колекцію ввійши фото-рамки, годинники, та шкатулки, новорічні підсвічники. До Вашої уваги деякі вироби.

Вітраж
Вітраж
Вітраж
Вітраж

Міжнародний благодійний фонд "Україна 3000"

Для фонду "Україна 3000" ми розробили та виготовили багато подарунків. Це фоторамки, годинники, шкатулки, магніти, канцелярські підставки, декоративні тарілки, дрібні сувеніри. Емблеми виготовлені методом пайки з використанням бісеру, мідних та латунних дротів, скла. Деякі логотипи нанесені методом піскоструйки та гравіювання по склу. Тут можна оглянути деякі з виробів.

Вітраж
Вітраж
Вітраж
Вітраж

Київський національний університет ім.Т.Шевченка

Факультет психології

Статуетка
Розмір 6x6Х17 cм.
Наші статуетки "Золота Психея" впродовж 2007-2009р.вручаються випускникам факультету психології КДУ ім Т.Шевченка. В основі статуетки - буква "псі" лат. алфавіту.

Вітраж

Coca-cola

Фото-рамка 10х15
Розмір 25x20 cм.
До святкуваняя 15 років Coca-cola в Україні ми виготовляли вітражні фоторамки на підставках. Малюнок нанесений на скло керамічними фарбами з випалом.

Вітраж

Нарбутас-Україна

Підсвічник
Розмір 12х12х12 cм.
Новорічно - різдвяні подарунки для клієнтів виконані в синіх корпоративних кольорах.

Вітраж


назад | головна сторінка| пишіть нам
Вітраж художній | Дзеркала художні | Лампи вітражні | Бра | Сувеніри | Різне

© 2010 Художня Майстерня  РОКСОЛЯНИ ПАВЛИК